Jak nie czytam, jak czytam
Już 12 czerwca Filia Biblioteczna, wspólnie ze Szkołą Podstawową w Smolicach, dołączy do ogólnopolskiego bicia rekordu w czytaniu. W ramach akcji „Jak nie czytam, jak czytam” kilkaset tysięcy uczniów w całej Polsce będzie czytać książki w tym samym momencie.
Wydarzenie to ma pokazać, że młodzi ludzie wbrew stereotypom czytają.
Naszym celem jest budowanie pozytywnych skojarzeń z książką oraz danie każdej uczennicy i każdemu uczniowi okazji do poczytania w gronie koleżanek i kolegów – w miłych, niecodziennych i rozrywkowych okolicznościach.
Jak nie czytam, jak czytam
Galeria zawiera plakat z informacją o ogólnopolskij akcji czytelniczej.














