Literackie spotkanie z Misiami
W środę 10 czerwca przedszkolaków z grupy „Misie” w Zalesiu Wielkim odwiedziła bibliotekarka z Biblioteki Publicznej w Kobylinie. To było niezwykłe spotkanie, pełne uśmiechu i literackich przygód.
Głównym punktem programu było głośne czytanie zabawnej historii pt. „Błotne kąpiele” autorstwa Gaby Goldsack. Książka wywołała mnóstwo radości i zachęciła słuchaczy do opowiadania o tym, jak lubią spędzać wolny czas. Jak się okazało, absolutnym hitem wśród przedszkolaków jest chodzenie po deszczowych kałużach!
Dzieci pochwaliły się też swoimi talentami. Z dumą zaprezentowały piękne prace plastyczne, które przygotowały na podstawie lektur wypożyczonych podczas poprzedniej wizyty. Kreatywność „Misiów” nie zna granic.
Na zakończenie każdy mały czytelnik wybrał nową książkę do poduszki. Dzieci zabrały je do domów, gdzie wieczorem to rodzice przejmą rolę lektorów.
Wydarzenie upłynęło w atmosferze pełnej uśmiechu i udowodniło, że miłość do literatury można rozwijać od najmłodszych lat.
Literackie spotkanie z Misiami
Galeria zawiera zdjęcia z zajęć z przedszkolakami. Dzieci siedzą wokół bibliotekarki, która czyta książkę. Oglądają książki siedząc na dywanie. Są również ilustracje wykonane przaz przedszkolaki w domu.














